20 lat Fundacji

Pod koniec września EstradiVarious miał ogromny zaszczyt wystąpić podczas wielkiej gali w Pacanowie, z okazji dwudziestolecia powstania krakowskiej fundacji pomagającej uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin.


Zabrzmiały piosenki Agnieszki Osieckiej w przepięknym wykonaniu Marty Kostek.
Autorem tych znakomitych aranżacji jest Paweł Korepta.

Fundacja ta przez 20 lat ufundowała ponad 500 stypendiów studenckich dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin wiejskich, znakomicie wspierając tych młodych ludzi w kontynuowaniu studiów. Ponadto przez ten czas wspierała również organizacje pozarządowe, placówki oświatowe i samorządy naszego województwa. (…)
A na deser zaserwowano ucztę duchową – koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Marty Kostek i Trio EstradiVarious w składzie: Emilia Głobińska (altówka, skrzypce), Mariusz Połomka (skrzypce), Magda Sikorska (wiolonczela). Wspierał ich na fortepianie Paweł Korepta – Kierownik Buskiej Orkiestry Zdrojowej.

źródło: www.echodnia.eu

Napisz do mnie

Przygotowując oprawę muzyczną zwracam szczególną uwagę na to, aby dopasować ją do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeśli nie do końca wiesz jak miałaby wyglądać Twoja uroczystość, skontaktuj się ze mną. Chętnie doradzę i pomogę.